17.09.2020

Založení charitativního účtu SOPÁCI SOBĚ

Milí Sopáci a naši přátelé,

život přináší těžké okamžiky, které jen obtížně dokážeme zvládnout sami bez pomoci okolí. V SOPO dobře víme, že společně dokážeme velké věci nejen v práci, ale i v pomoci těm nejpotřebnějším.

Již přes dva roky pravidelně podporujeme finančně rodinu pana Hanáka, našeho bývalého kolegy. Konkrétně přispíváme na sociálního pracovníka, který se stará o jeho dvě děti se složitým zdravotním handicapem.

Minulý týden jsme přispěli do sbírky pro malou Rozárku z Kolína dceru našeho kolegy Honzy Malenovského.

Rozárce byl diagnostikován hepatoblastom, specifická forma rakoviny jater, která se vyskytuje především v dětském věku. Navíc se u ní objevily metastáze na plicích. K dnešnímu dni má za sebou tři operace zaměřené na odstranění metastáz a další ji ještě čekají. Podpoře Rozárky byl věnován také letošní ročník běhu „Běhej Borky“, který se uskutečnil 12.9. v Kolíně v lesoparku Borky, www.behejborky.cz.

Velmi nás potěšila vaše velká podpora a ochota pomoci. A protože takovéto situace mohou potkat každého z nás, rozhodli jsme, i na základě Vašich námětů, založit účet SOPÁCI SOBĚ na podporu těch, kteří bojují s obtížnou životní situací.

Budeme moc rádi, pokud se na tento účet rozhodnete přispět, ať již jednorázově nebo trvale. Věřte, že žádná částka není malá. I pouhá koruna měsíčně od každého Sopáka je 2500,- Kč ročně.

číslo účtu je  630956015/2700


O stavu toho účtu a jeho využití Vás budeme pravidelně informovat v našem časopise SOPODĚJ a chtěli bychom, abyste o rozdělení prostředků rozhodovali i Vy, a ne jenom vedení společnosti.

Uvítáme proto Vaše náměty na pomoc někomu, o jehož tíživé situaci nemusíme ani vědět. Pokud o někom takovém víte, nebo se dozvíte, předejte tuto informaci vašemu vedoucímu, který ji předá vedení firmy.

Ke dni 17.9.2020 je na účtu úctyhodných 22 500 Kč. Tato částka je pouze od Sopáků a jejich kamarádů, nikoli od firmy, která posílá peníze na výše zmíněné projekty přímo.
Mimo tohoto firma sponzoruje a finančně přispívá i jiným neziskovým organizacím a podporuje místní akce.

Jakákoli podpora by nebyla možná bez Vaší každodenní poctivé a obětavé práce, které si moc vážíme.

S úctou a přáním hlavně zdraví

Vladimír Olmr
zakladatel a majitel firmy SOPO
Největší bohatstvím jsou odborné znalosti našich lidí

Podílejte se s námi na výrobě elektromotorů do celého světa

Kariéra
Kariéra