Modletice u Prahy

MISTR VÝROBY / VEDOUCÍ SMĚNY / PŘEDÁK

Popis pozice / Vaše náplň práce

●    komplexní odpovědnost za řízení a koordinaci výroby na směně
●    plánování aktivit v rámci své směny na lince (střídá se ranní a odpolední)
●    zodpovědnost za dosažení stanovených cílů a stability výrobního procesu - plnění denního a týdenního plánu zakázek
●    vedení týmu cca 10 lidí, jejich motivace a hodnocení
●    dohled na dodržování standardů kvality, technologických postupů a bezpečnosti práce
●    spolupráce napříč výrobním úsekem, kvalitou, oddělením technologie a vývoje

Požadujeme

●    předchozí zkušenost ve výrobě s vedením menšího týmu je podmínkou
●    ochotu učit se novým věcem a vzdělávat se v oboru
●    proaktivní přístup, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

●    perspektivní zaměstnání ve stabilní a úspěšné firmě
●    pracovní smlouva na HPP
●    přátelský pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
●    odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity jako příspěvek na životní pojištění, na dovolenou, sick days, stravenkový paušál, bezplatné finanční poradenství apod.

Co je u nás samozřejmostí

●  zaměstnanec je u nás vždy na prvním místě
●  nabízíme jistotu, slušnost, korektní zacházení
●  mzda vždy a včas na vašem účtu

Pošlete nám životopis

Povolené typy souborů:
pdf doc docx odt

Velikost souboru:
menší než 5 MB.

Největší bohatstvím jsou odborné znalosti našich lidí

Podílejte se s námi na výrobě elektromotorů do celého světa

Kariéra
Kariéra