top of page
Zaměstnanec SOPO

KARIÉRA BUDOUCNOSTI

Vstupte do světa, kde rodinné hodnoty spojené s expanzí elektromotorů garantují jistotu zaměstnání v následujících letech.

PROČ U NÁS?

Naším největším bohatstvím jsou odborné znalosti našich lidí.

V SOPO jsme jedna velká rodina. I přes to, že sídlíme ve 4 krajích České republiky, věříme v sílu společné práce a vytváříme rodinnou atmosféru, kde se každý cítí vítán a vážen. U nás najdete nejen špičkovou technologii a odbornost, ale také řadu benefitů, které zpříjemní váš pracovní den. Naše firemní kultura klade důraz na osobní rozvoj, inovace a týmovou spolupráci. Přijďte se přesvědčit, proč SOPO je tou pravou volbou pro váš profesní růst!

TELEFON

+420 603 166 966

EMAIL
SLEDUJTE NÁS
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

BENEFITY

V SOPO nabízíme nejen kariéru, ale rodinu, která vás bude neustále podporovat v každé fázi vašeho kariérního růstu. Nabízené benefity vypovídají o našem závazku k vašemu pohodlí a spokojenosti. Naším cílem je, aby se každý zaměstnanec cítil být vážen a inspirován.
Benefit_1

Více času pro sebe a své blízké.

U nás si každý zaměstnanec užije o pět dnů volna navíc každý rok. Zasloužíte si trochu víc oddechu, a u nás to chápeme.

Benefit_4

Firemní kultura a zábava.

Naše firma umí nejen tvrdě pracovat, ale také si užívat. Naše pravidelné firemní akce, posilují tým a přináší mnoho zábavných chvil.

Benefit_2

Finanční jistota na dosah ruky.

S námi můžete počítat. Našim zaměstnancům nabízíme bezúročné půjčky i příspěvek na životní pojištění.

Benefit_5

Profesionální podpora, kdykoliv ji potřebujete.

Máte právní dotaz? U nás můžete využít bezplatné právní nebo finanční konzultace, abyste byli vždy v obraze.

Benefit_3

Skvělé stravovací možnosti.

V naší firemní jídelně v Modleticích najdete každý den vyvážená jídla. K tomu nabízíme stravenkový paušál.

Benefit_6

Atmosféra plná pohody a dobré kávy.

Podporující přátelské rodinné prostředí s kvalitní kávou zdarma, která vám dodá energii a chuť do práce každý den.

NÁBOR

Náborový

proces

Cílem našeho náboru je zajistit transparentnost a efektivitu. I když na našem webu neuvádíme specifické mzdové částky, odměnou u nás nejsou jen číselné hodnoty. Oceníme váš unikátní příběh, umění a hodnotu, kterou přinášíte. Přidejte se k nám a rozviňte svůj talent v prostředí, kde bude skutečně oceněn.

Odeslání životopisu

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, začněte zasláním svého životopisu s kontaktními údaji na naše personální oddělení. Jakmile ho obdržíme, potvrdíme jeho doručení e-mailem.

2

Telefonický rozhovor s Michaelou Olmrovou

Pokud váš životopis splní naše požadavky, budete kontaktováni naší hlavní personalistkou, Míšou. Během tohoto přátelského hovoru vám podrobněji představí pozici, na kterou jste se přihlásili, a doptá se na podrobnosti ve vašem CV.

3

Osobní schůzka

Pokud bude z obou stran zájem, domluvíte se s Míšou na osobním setkání. Na schůzce se setkáte s vaším potenciálním vedoucím a budete mít také možnost prohlédnout si náš výrobní závod.

4

Rozhodnutí a nabídka

Po schůzce obě strany zváží další kroky. Pokud se rozhodneme, že jste pro nás tím pravým, obdržíte od nás nabídku e-mailem. Po jejím potvrzení následuje příprava na váš nástup do naší firmy.

Nahlédněte do pulzujících srdcí našich Sopáků!

Naše fotogalerie odhaluje, jak spolu tvoříme, oslavujeme a inovujeme. Vidíte skutečného týmového ducha a energii celého SOPO. Přidejte se k nám a buďte součástí této inspirující cesty!

bottom of page