Modletice u Prahy

VÝROBNÍ KVALITÁŘ

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:

● kontrola dodržování pracovních postupů a technologické kázně

● analýza příčin zjištěných chyb, evidence a řešení opatření

● proces zlepšování ve výrobě

● provádění kontrol

● komunikace s ostatními zaměstnanci a provádění školení

● podílí se na řešení reklamací a auditech výroby

POŽADAVKY:

● základní znalost systému kvality

● čtení technické dokumentace

● důslednost, samostatnost, komunikační dovednost/ diplomacie

NABÍZÍME:

● perspektivní zaměstnání ve stabilní a úspěšné firmě

● pracovní smlouva na HPP

● přátelský pracovní tým a příjemné pracovní prostředí

● odpovídající mzdové ohodnocení a zaměstnanecké benefity jako příspěvek na životní pojištění, na dovolenou,

sick days, stravenkový paušál, bezplatné finanční poradenství apod.

Pošlete nám životopis

Povolené typy souborů:
pdf doc docx odt

Velikost souboru:
menší než 5 MB.

Největší bohatstvím jsou odborné znalosti našich lidí

Podílejte se s námi na výrobě elektromotorů do celého světa

Kariéra
Kariéra