Jsme specialisté v oblasti navíjení

Navíjíme a vyrábíme malé, střední i velké série rotorů a statorů do všech typů elektromotorů. Naše úzká specializace na navíjení a špičkové, nejmodernější technologické vybavení, ale především vysoká odbornost našich zaměstnanců nám umožnují splnit jakékoli požadavky našich zákazníků v té nejvyšší kvalitě, krátkých termínech a za velmi výhodnou cenu.

20 LET NA TRHU

Firma SOPO byla založena v roce 1993 jako servis elektromotorů. Naše první výrobní prostory byly v Modleticích v garáži rodinného domu rodičů pana Vladimíra Olmra. Výrobě jsme se začali věnovat o několik let později (1999). Naším prvním výrobkem byly komutátorové rotory. Dnes se řadíme mezi špičku ve svém oboru, zaměstnáváme 180 lidí a náš roční obrat přesahuje 250 mil. korun.

POCTIVÁ ČESKÁ TRADICE

I v malých Modleticích se může dít velký byznys. Především zásluhou obětavosti a nadšení našich zaměstnanců se z malé „garážové“ firmy stala společnost dodávající své výrobky do celého světa. České statory a rotory vyrobené ve firmě SOPO dnes již hýbou elektromotory na všech kontinentech. Za naším úspěchem stojí a vždy stál profesionální přístup zaměstnanců a moderní technologie, které odpovídají vysokým nárokům našich zákazníků a jejich důrazu na preciznost. Jenom tak mohou vzniknout výrobky špičkové kvality.

LÍDR NA TRHU

SOPO patří mezi největší experty na navíjení v Evropě. Díky své úzké specializaci, špičkovým technologiím a obrovskému know-how dokáže pokrýt veškeré portfolio vinutých dílů pro elektromotory. SOPO je stabilní a silnou firmou, která své technologické možnosti a vybavení každoročně dále rozvíjí. A chceme jít dál. Jedním z našich hlavních strategických cílů je zaujmout pozici evropského lídra v oblasti navíjení.

MODERNÍ TECHNICKÉ ZÁZEMÍ

Disponujeme špičkovým technologickým vybavením. Kombinujeme špičkové stroje renomovaných světových výrobců s našimi vlastními technologiemi, stroji a přípravky. Výše investic výhradně do nových technologií a technologických řešení v roce 2012 a 2013 činila 0,8 milionů eur. V roce 2014 přes 0,3 milionů eur. Inovujeme a stále zlepšujeme své služby, aby náš zákazník dostal vždy to nejlepší.

GARANCE A JISTOTA

Garance a jistota není jenom kvalitní výrobek, který musí být samozřejmostí. Ve firmě SOPO chápeme garanci a jistotu jako soubor několika technologických, obchodních i lidských faktorů. Dodáváme nadprůměrný výrobek, nabízíme zázemí silné a seriózní firmy, která vždy doručí, co slíbí, a především si vážíme každého zákazníka a podle toho se také chováme.

VÝVOJ TECHNOLOGIÍ

Klademe velký důraz na vlastní vývoj a výrobu technologií a navijecích přípravků. V roce 2013 bylo zřízeno zcela nové oddělení pro výrobu prototypů, vývoj nových výrobků, a především nových technologických postupů v oblasti navíjení. Díky němu jsme dnes schopni zákazníkům nabídnout optimální řešení, které vždy zohlední požadavky kladené na kvalitu, vyráběné množství a cenu.

LIDÉ A JEJICH KNOW-HOW

Největším bohatstvím firmy SOPO jsou bezesporu zaměstnanci – jejich vysoké nasazení, profesionální znalosti a zkušenosti. Vyrábíme pro zhruba 30 významných evropských zákazníků. A právě spojení know-how našich zaměstnanců a jednotlivých zákazníků je to, co činí ze značky SOPO spolehlivého dodavatele kvalitních výrobků a špičkových služeb.

VŠE O NAVÍJENÍ

Navíjení, navíjení, navíjení – to jsme my, SOPO. Je to velmi jednoduchá a silná myšlenka, která řídí vše, co se u nás ve firmě děje. To ostatně dokazuje i strategie, kterou jsme si odsouhlasili: SOPO se chce stát lídrem na trhu v oblasti navíjení vinutých dílů pro elektromotory. Cestu k úspěchu jsme nalezli právě v úzkém zaměření našich služeb.

Naše historie

Ohlédněte se s námi zpět a připomeňte si důležité momenty v historii SKUPINY SOPO.

Čtěte dál

Vize a cíle

Strategie firmy v kostce. Seznamte se blíže s naší filozofií, způsobem myšlení a firemní kulturou.

Čtěte dál

Skupina SOPO

SOPO s.r.o. je členem skupiny SOPO, která je specialistou v oblasti navíjení.

Čtěte dál