top of page

Návštěva SOPO na veletrhu Coiltech v Augsburgu

Coiltech Augsburg
Coiltech Augsburg

Dne 20. a 21. března se SOPO zúčastnilo prestižního veletrhu Coiltech®, který se konal v Augsburgu. Tento veletrh je mezinárodně uznávaný pro prezentaci technologií a materiálů používaných při výrobě elektrických motorů, generátorů a transformátorů.

Na stánku I-47 v hale 2 jsme představili naše nejnovější inovace a špičková řešení. Náš tým, včetně Jana Ondráčka a Zdeňka Pláška, se setkal s mnoha současnými i potenciálními zákazníky a sdílel své dojmy z prvního dne veletrhu.

 

Živá atmosféra a nové příležitosti

Během dvou dnů jsme měli příležitost nejen předvést naše produkty, ale také získat cennou zpětnou vazbu a navázat nové obchodní kontakty. Atmosféra na veletrhu byla velmi živá a energická, což se odrazilo i v našem nadšení a elánu přivítat návštěvníky.

 

Úspěšná prezentace a očekávání

Díky úspěšnému průběhu veletrhu očekáváme zvýšený zájem o naše řešení a jsme připraveni čelit nové vlně zakázek. Jsme vděční za všechny návštěvy a těšíme se na další spolupráci s našimi stávajícími i novými partnery.

Sledujte náš blog pro další aktualizace a novinky z dalších veletrhů, na kterých budeme vystavovat!

Děkujeme všem, kteří SOPO podpořili a navštívili náš stánek na veletrhu Coiltech v Augsburgu. Vaše podpora je pro nás neocenitelná a motivuje nás k dalšímu růstu a inovacím.

   

S pozdravem,

Tým SOPO s.r.o.

3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page