Spolupracujeme s těmi nejlepšími

Je nám velkou ctí, že jsme během dvaceti let našeho růstu jsme mohli začít spolupracovat s opravdovými pojmy ve svém oboru. Plně si uvědomujeme, že pro firmy, které jsou svým jménem a výsledky příkladem celému průmyslovému světu, musíme zabezpečovat ty nejlepší služby. Všichni naši zákazníci musí mít neochvějnou jistotu, že své díly dostanou vždy včas a v odpovídající kvalitě.

Velmi zásadní a mnohdy opomíjenou skutečností je fakt, že pro kvalitní výrobky a výrobu jsou nezbytní špičkoví dodavatelé materiálů. Firma SOPO proto považuje volbu vhodných dodavatelů za velmi zásadní. Tito dodavatelé, jimi poskytované materiály a jejich služby musí splňovat ta nejvyšší kritéria a plně vyhovovat nejenom požadavkům firmy SOPO, ale hlavně našim zákazníkům. I zde můžeme s jistotou tvrdit, že spolupracujeme s těmi nejlepšími.

S laskavým svolením uvádíme jména některých našich významných partnerů:

FESTOOL
ENGEL
DENHRENDRAD
CEDS DURADRIVE
LABARA
HEINZ
SYNFLEX
SH
GSC
FERTIG motors
KIENLE SPIES
MIELE
SILENT CZECH
VONROLL
Schneider Electric
Lenze

Chcete znát naše standardy kvality a certifikace ISO, UL?

Kontaktujte nás

Petr Přibyl
Petr Přibyl | ředitel IT a QM
+420 323 637 444
+420 603 166 959

Sopo všude kolem nás

Výrobky Sopo jsou všude kolem nás. Najdeme je v oblastech, jako jsou potravinářství, logistika a skladování, zdravotnictví, energetika, autoprůmysl, stroje a zařízení, stavebnictví, elektrotechnika apod.