SOPO má nového generálního ředitele Radomíra Sabelu

Od 1. listopadu 2019 nastoupil do firmy SOPO nový generální ředitel a jednatel Ing. Radomír Sabela, CSc., který převzal řízení každodenního provozu firmy. SOPO dospělo do velikosti a významu, kdy potřebuje posilovat tým o nové zkušenosti a vést firmu na přední místo v navíjení v Evropě i ve světě.

Pan Sabela k nám přichází z MOOG Brno (dříve VUES Brno), kde byl ředitelem 4 roky. Je to vývojově-výrobní firma se 70letou historií v oboru zákaznických řešení elektrických točivých strojů, s vlastním výzkumem a vývojem, přesnou výrobou a zkušebnou. Svá řešení prodávali špičkovým klientům v Německu, Holandsku, Itálii, USA, Číně do aplikací v automobilovém průmyslu, energetice a automatizaci/robotizaci.

Kromě České Republiky Radomír Sabela pracoval dlouhá léta i v zahraničí např. v Brazílii (Sao Paulo), Německu (Hamburg) a prošel řadou manažerských kurzů v USA, Japonsku i v Evropě.

SOPO má náročné zákazníky, kteří očekávají kvalitní řešení, spolehlivé dodávky na čas a dlouhodobé partnerství. Chceme a potřebujeme růst v Evropě i ve světě v oblasti navíjení a být naprostou špičkou v oboru – jak ve vývoji, tak ve výrobě. Stabilizace stávajících zákazníků, získání nových projektů i zákazníků a růst tržeb, finanční stabilita a ziskovost firmy, profesionalizace interních procesů a jejich efektivita a produktivita, péče o zaměstnance a rozvoj talentů včetně plánu nástupnictví v klíčových rolích – to jsou oblasti, kterým se nyní zabýváme pod vedením nového generálního ředitele.

Naše historie

Ohlédněte se s námi zpět a připomeňte si důležité momenty v historii SKUPINY SOPO.

Čtěte dál

Vize a cíle

Strategie firmy v kostce. Seznamte se blíže s naší filozofií, způsobem myšlení a firemní kulturou.

Čtěte dál

Skupina SOPO

SOPO s.r.o. je členem skupiny SOPO, která je specialistou v oblasti navíjení.

Čtěte dál