Technologie a vývoj

MÁME K DISPOZICI ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE

Disponujeme nejmodernějším technologickým vybavením. Kombinujeme špičkové stroje renomovaných světových výrobců s našimi vlastními technologiemi, stroji a přípravky. Výše investic výhradně do nových navíjecích technologií a technologických řešení v roce 2012 a 2013 činila 0,8 milionů eur. V roce 2014 přes 0,3 milionů eur.

Inovujeme a stále zlepšujeme své služby tak, aby náš zákazník dostal vždy to nejlepší. Klademe velký důraz na vlastní vývoj a výrobu technologií a navijecích přípravků. V roce 2013 jsme zřídili zcela nové oddělení pro výrobu prototypů, vývoj nových výrobků a nových technologických postupů v oblasti navíjení. Díky němu jsme dnes schopni zákazníkům nabídnout optimální řešení, které vždy zohlední jejich požadavky kladené na kvalitu, vyráběné množství a cenu.

NOVÉ PLNĚ AUTOMATIZOVANÉ NAVIJECÍ ZAŘÍZENÍ MÍŘÍ DO FIRMY SOPO

Do konce roku bude ve firmě SOPO uvedeno do provozu nové špičkové zařízení pro navíjení statorů s vnějšími segmenty. Toto zařízení bude schopno navíjet přímo na segment několik paralelních drátů najednou a bude umožňovat velmi vysoký faktor plnění drážek.

Speciálně vyvinutá konstrukce umožní nejenom navíjení celé fáze najednou, ale i uzavírání drážek ihned po navinutí. Unikátností tohoto zařízení bude možnost navinout cívku a v rámci automatického cyklu ji okamžitě nasadit na segment statoru nebo rotoru.

Pokud se vše podaří podle našich předpokladů, jsme si jisti, že dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na navíjení dle posledních světových trendů. 

 

 

Hledáte partnera pro vývoj
a výrobu vinutých dílů?

Kontaktujte nás

Martin Šťastný
Martin Šťastný | technický ředitel
+420 323 638 247
+420 603 166 952