Hero

Výroba a technologie

Naše statory a rotory vyrábíme ve čtyřech lokalitách v ČR - Bystřice nad Perštejnem, Jedovnice, Modletice a Nebovidy.

Vstupní materiály nakupujeme přímo od vybraných špičkových dodavatelů, nebo je získáváme přímo od klientů - s velmi přísnými nároky na kvalitu, přesnost a ekologii. Vyrábíme dle detailní specifikace zákazníků, nebo podle postupů z vlastního vývoje a výzkumu. Výroba a technologie unikátních přípravků je naším vysoce kvalifikovaným know-how. Do vlastních technologií a strojů každý rok masivně investujeme. Při převzetí výroby od velkých klientů umíme výrobní technologie přebrat včetně strojů, procesy pak zjednodušujeme a zrychlujeme bez ztráty kvality produktů.

Aktivně spolupracujeme s našimi největšími klienty na technologických řešeních, zlepšeních a úsporách a díky tomu rosteme v objemu produkce každý rok. Máme zaveden systém jakosti ISO 9001, jsme pravidelně certifikováni společností TUV a auditovaní na kvalitu a procesy našimi klienty.

Intro

Disponujeme moderními
stroji i technologiemi

Kombinujeme špičkové stroje renomovaných světových výrobců s našimi vlastními technologiemi, stroji a přípravky. Výše investic do nových navíjecích technologií a technologických řešení v roce 2012 a 2013 činila 0,8 milionů eur. Od roku 2014, kdy byla investice přes 0,3 milionů eur, jsme se dostali na roční investice více než 1,5 milionu euro.

Neustále inovujeme
a zlepšujeme naše služby

Chceme, aby náš zákazník dostal vždy to nejlepší. Klademe velký důraz na vlastní technický vývoj, procesní technologie a výrobu navíjecích přípravků i konečných produktů.

Díky samostatnému oddělení pro výrobu prototypů, vývoj nových výrobků a nových technologických postupů v oblasti navíjení dokážeme zákazníkům nabízet optimální řešení, která vždy zohlední jejich požadavky kladené na kvalitu, vyráběné množství a cenu.

Intro

Naše klíčové produkty

Product 1

Cívky

Samonosné cívky, vinutí na kostřičky, vinutí na jádro, možno použít samospékací drát, navíjení několika cívek v řadě

Product 2

Rotory

Pro běžné použití, pro speciální použití, pro práci ve velice extrémních podmínkách, s drážkovými i háčkovými komutátory

Product 3

Statory

Pro běžné použití, pro speciální použití, pro práci ve velice extrémních podmínkách, pólové, vícepólové i víceotáčkové

Product 4

Segmentová vinutí

Vysoký faktor plnění, neomezené množství paralelních drátů, zpravidla vždy navíjení celé fáze s odizolovanými přechody

  Certifikovaný systém kvality  Tuv

Vysoká kvalita našich produktů je podpořena systémem jakosti podle EN ISO 9001, certifikováno společností TÜV.

STÁHNOUT CERTIFIKÁTY

Největší bohatstvím jsou odborné znalosti našich lidí

Podílejte se s námi na výrobě elektromotorů do celého světa

Kariéra
Kariéra